Dachował audi po pijaku

2 listopada 2018, 08:05, red
fot. czytelnik Marcin
W piątkowy poranek w miejscowości Bolemin koło Gorzowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki audi. Okazało się, że 19-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika na numer telefonu 45 00 66 400. W piątek 2 listopada około godz. 7.20 na drodze gminnej z Bolemina do Płonicy doszło do dachowania samochodu osobowego marki audi. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Na początku młody kierowca tłumaczył się, że na drogę wybiegła mu sarna, więc nie chciał doprowadzić do zderzenia z nią i wtedy dachował. Natomiast kiedy policjanci sprawdzili trzeźwość mężczyzny, okazało się że jest pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci, żadna sarna nie wybiegła mężczyźnie na drogę.

- 19-letni kierowca audi miał w swoim organizmie 0,7 promila alkoholu. Mężczyzna w pewnym momencie zjechał na prawe pobocze i auto dachowało. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy. Odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości