Wiadomości

Kobieta wyciągnięta z Warty [zdjęcia]

31 października 2018, 10:16, red
Na bulwarze wschodnim o mało nie doszło do tragedii. W Warcie, pomiędzy mostem a barką pływała kobieta. Policję i pogotowie zaalarmowali przypadkowi przechodnie.

Informacje o kobiecie, która została wyciągnięta z Warty, gorzowska policja otrzymała tuż przed godziną 10:00. Na miejsce natychmiast został zadysponowany patrol policji oraz pogotowie ratunkowe.

Kobieta została wyciągnięta z zimnej wody pomiędzy barką a mostem Staromiejskim. Na miejscu została udzielona jej pomoc medyczna. Później, w asyście funkcjonariuszy została przewieziona na badania do gorzowskiego szpitala.

AKTUALIZACJA

godz. 12.30 - Kobietę, która znajdowała się w wodzie zauważył przechodzień, który wyciągnął ją z rzeki i przekazał pod opiekę pogotowia. Okazało się, że 60-letnia kobieta była pijana. Miała w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Obecnie kobietra trzeźwieje - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

1/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

2/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

2/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

3/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

3/3 Akcja służb na Bulwarze Wschodnim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości