Wiadomości

Wymuszenie pierwszeństwa na Wyszyńskiego

30 października 2018, 22:55, red
fot. Marcin Kluwak
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Owocowej w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody – renault i toyota. Do szpitala została zabrana kobieta w ciąży, która podróżowała osobową toyotą.

We wtorkowy wieczór 30 października około godz. 22.30 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Owocowej doszło do zderzenia dwóch samochodów – renault i toyoty. Na miejscu pracuje policja, która ustala dokładne okoliczności wypadku.

Kierowca dostawczego renault jechał ul. Wyszyńskiego od strony Kłodawy w kierunku centrum, natomiast kierujący toyotą wyjeżdżał z ul. Owocowej w lewo w kierunku ronda Barlineckiego. Według wstępnych ustaleń kierujący toyotą wymusił pierwszeństwo przejazdu nad jadącym prawidłowo renault, przez co doszło do zderzenia. Siła uderzenia była dosyć mocna, co widać po wgniecionej karoserii w toyocie od strony kierowcy. Ponadto tył auta zatrzymał się na chodniku.

Do szpitala została przetransportowana kobieta w ciąży, która podróżowała osobową toyotą. Kierowcy jadący ul. Wyszyńskiego muszą liczyć się z utrudnieniami.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości