Wiadomości

Rusza lodowisko na "Słowiance"!

23 października 2018, 18:31, red
Jest chłodno? To dobrze! W końcu będzie można pojeździć na łyżwach. Gorzowska „Słowianka” zaprasza na swoje lodowisko. Start już 26 października!

Jazda na łyżwach to niewątpliwie wspaniała zabawa, ale także sezonowa alternatywa dla fitnessu. Fantastycznie wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe a szczególnie mięśnie nóg. Poprawia krążenie i wydolność organizmu, nie wspominając o doskonałym modelowaniu sylwetki.

- Jazdę na łyżwach śmiało porównać można do biegania czy aerobiku. Nie obciąża jednak kolan i stawów. Oczywiście nieporównywalnym argumentem jest fakt, z jaką przyjemnością wiąże się ta niecodzienna forma rozrywki – mówi Karina Przybylska, rzecznik prasowy CSR „Słowianka”.

W Gorzowie możemy cieszyć się profesjonalnym, zadaszonym lodowiskiem bez względu na pogodę. Słowianka zaprasza przez cały tydzień klientów indywidualnych, a także grupy zorganizowane. Dla rodzin lodowisko ma specjalną ofertę promocyjną. Poza tym honoruje Karty Dużej Rodziny i Karty Seniora.

- Przypominamy, że na lodowisku Słowianki ślizgać się można we własnych łyżwach lub skorzystać z wypożyczalni, która wyposażona jest także w kaski ochronne oraz pingwinki dla najmłodszych, którzy nie czują się jeszcze pewnie na lodzie – dodaje Karina Przybylska. Dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na łyżwach lub udoskonalić swoje umiejętności Słowianka organizuje w sezonie trzy weekendowe kursy jazdy na łyżwach.

Natomiast podczas Ferii zimowych Słowianka organizuje półkolonie dla dzieci, podczas których feriowicze nie tylko uczą się jeździć na łyżwach, ale także każdego dnia uczestniczą w zajęciach nauki i doskonalenia pływania. W sezonie 2018/2019 Lodowisko „Słowianki” przygotowało także mnóstwo konkursów i upominków, których tradycyjnie nie zabraknie nie tylko na lodzie, ale również na Fanpage FB.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości