Dramatyczny wypadek na drodze z Gorzowa

22 października 2018, 15:47, red
fot. czytelnik Sebastian
Do poważnego wypadku doszło na trasie z Gorzowa do Barlinka. W okolicach miejscowości Łubianka kierowca volkswagena uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko które nieprzytomne zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

W poniedziałek 22 października około godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 151 w okolicach miejscowości Łubianka doszło do bardzo poważnego wypadku. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Fix-Car i naszego czytelnika.

Według relacji naszego czytelnika Sebastiana, kierowca volkswagena passata jechał od Gorzowa w stronę Barlinka, za miejscowością Łubianka na łuku drogi ściął zakręt i chwycił pobocze. Kiedy kierowca prówował wrócić na drogę, stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu po przeciwnej stronie jezni i uderzył w drzewo.

W samochodzie podróżowała rodzina z dzieckiem. Cała trójka została ranna. Kiedy na miejsce przyjechały służby kobieta z mężczyzną byli przytomni, natomiast dziecko było w bardzo ciężkim stanie i nieprzytomne zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

Droga wojewódzka nr 151 jest zablokowana. Kierowcy mogą przejechać objazdem przez Karsko.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości