Pijana matka wiozła roczne dziecko

15 października 2018, 10:09, red
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał o osobowym volkswagenie za kierownicą, którego może znajdować się pijany kierowca. Samochód jechał drogą krajową nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich. Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 28-letnia kobieta, która przewoziła roczną córkę, pomimo tego, że była pod wpływem alkoholu.

W sobotę 13 października, tuż przed godz. 4 rano dyżurny gorzowskiej policji dostał zgłoszenie o osobowym volkswagenie, za kierownicą którego może siedzieć nietrzeźwy kierowca. Auto miało jechać drogą krajową nr 22 z Gorzowa w kierunku Strzelec Krajeńskich.

Na drogę krajową zostały od razu wysłane policyjne patrole z Gorzowa i Strzelec Krajeńskich. Patrol strzeleckiej drogówki zatrzymał przy ul. Gorzowskiej w Strzelcach Krajeńskich do kontroli osobowego volkswagena. Za kierownicą samochodu siedziała 28-letnia kobieta, która przewoziła w foteliku swoją roczną córkę. W samochodzie znajdowała się jeszcze pasażerka, siostra 28-latki.

- Policjanci sprawdzili wszystkie niezbędne szczegóły związane z przewożeniem małych dzieci i nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości. Niestety badanie alkomatem potwierdziło, że kobieta prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. 28-latka miała w swoim organizmie 1 promil alkoholu – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Strzelcach Krajeńskich.

Nieodpowiedzialnej matce, która wiozła swoją córeczkę pomimo faktu, że była pod wpływem alkoholu grozi do dwóch lat pozbawienia wolności grzywa i zakaz prowadzenia pojazdów. Kobieta straciła prawo jazdy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości