Wiadomości

Pijana matka wiozła roczne dziecko

15 października 2018, 10:09, red
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał o osobowym volkswagenie za kierownicą, którego może znajdować się pijany kierowca. Samochód jechał drogą krajową nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich. Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 28-letnia kobieta, która przewoziła roczną córkę, pomimo tego, że była pod wpływem alkoholu.

W sobotę 13 października, tuż przed godz. 4 rano dyżurny gorzowskiej policji dostał zgłoszenie o osobowym volkswagenie, za kierownicą którego może siedzieć nietrzeźwy kierowca. Auto miało jechać drogą krajową nr 22 z Gorzowa w kierunku Strzelec Krajeńskich.

Na drogę krajową zostały od razu wysłane policyjne patrole z Gorzowa i Strzelec Krajeńskich. Patrol strzeleckiej drogówki zatrzymał przy ul. Gorzowskiej w Strzelcach Krajeńskich do kontroli osobowego volkswagena. Za kierownicą samochodu siedziała 28-letnia kobieta, która przewoziła w foteliku swoją roczną córkę. W samochodzie znajdowała się jeszcze pasażerka, siostra 28-latki.

- Policjanci sprawdzili wszystkie niezbędne szczegóły związane z przewożeniem małych dzieci i nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości. Niestety badanie alkomatem potwierdziło, że kobieta prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. 28-latka miała w swoim organizmie 1 promil alkoholu – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Strzelcach Krajeńskich.

Nieodpowiedzialnej matce, która wiozła swoją córeczkę pomimo faktu, że była pod wpływem alkoholu grozi do dwóch lat pozbawienia wolności grzywa i zakaz prowadzenia pojazdów. Kobieta straciła prawo jazdy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości