Wiadomości

"Dzwon" na Zawarciu [zdjęcia]

13 października 2018, 18:48, ak
fot. Anna Kluwak
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ul. Grobla i Woskowa w Gorzowie doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeota i chevrolet. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Grobla i Woskowa na gorzowskim Zawarciu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeot i chevrolet.

- Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca peugeota jechał ul. Grobla od ronda św. Jerzego prosto, natomiast kierowca chevroleta jechał ul. Grobla od ronda Grobla i chciał skręcić w lewo w ul. Woskową. Mężczyzna kierujący chevroletem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do szpitala został zabrany kierowca i pasażerka peugeota oraz kierowca chevroleta. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane, nie można wjechać w ul. Woskową.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek Grobla-Woskowa

1/5 Wypadek Grobla-Woskowa

2/5 Wypadek Grobla-Woskowa

2/5 Wypadek Grobla-Woskowa

3/5 Wypadek Grobla-Woskowa

3/5 Wypadek Grobla-Woskowa

4/5 Wypadek Grobla-Woskowa

4/5 Wypadek Grobla-Woskowa

5/5 Wypadek Grobla-Woskowa

5/5 Wypadek Grobla-Woskowa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości