Wybił szybę i ukradł worek piwa [film]

12 października 2018, 22:01, red
W niedzielę 7 października w centrum Gorzowa przy jednym z lokali kręcił się mężczyzna. Po kilku minutach decyduje się wziąć kostkę brukową i wybić nią szybę w lodówce, która stała w ogródku piwnym. Mężczyzna kradnie z lodówki worek piwa.

Wszystko działo się w niedzielny wieczór 7 października w centrum Gorzowa. Kamery monitoringu z lokalu Ósemka Bilard Bar zarejestrowały jak około godz. 22.40 po ogródku piwnym kręci się mężczyzna. W pewnym momencie zatrzymuje się przy lodówce, w której znajduje się piwo oraz zimne napoje.

Po chwili mężczyzna bierze do ręki kostkę brukową, którą wybija szybę w lodówce. Na jakiś czas znika z zasięgu kamer i wraca z workiem na śmieci do którego pakuje piwa kraftowe. Jak już worek jest prawie pełny, złodziej odchodzi w stronę skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego.

Właściciel lokalu wrzucił w piątek 12 października nagranie z monitoringu na profil na facebooku. Na odzew klientów nie trzeba było długo czekać. Jeden z nich rozpoznał mężczyznę, jak wchodzi do sklepu Rossmann w centrum handlowym Nova Park i uprzedził ochronę o złodzieju. Okazało się, że mężczyzna ukradł właśnie w sklepie perfumy. Na miejsce przyjechała policja, która zatrzymała złodzieja.

Mężczyzna w przypadku kradzieży piwa z lodówki odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości