Wiadomości

Wybił szybę i ukradł worek piwa [film]

12 października 2018, 22:01, red
W niedzielę 7 października w centrum Gorzowa przy jednym z lokali kręcił się mężczyzna. Po kilku minutach decyduje się wziąć kostkę brukową i wybić nią szybę w lodówce, która stała w ogródku piwnym. Mężczyzna kradnie z lodówki worek piwa.

Wszystko działo się w niedzielny wieczór 7 października w centrum Gorzowa. Kamery monitoringu z lokalu Ósemka Bilard Bar zarejestrowały jak około godz. 22.40 po ogródku piwnym kręci się mężczyzna. W pewnym momencie zatrzymuje się przy lodówce, w której znajduje się piwo oraz zimne napoje.

Po chwili mężczyzna bierze do ręki kostkę brukową, którą wybija szybę w lodówce. Na jakiś czas znika z zasięgu kamer i wraca z workiem na śmieci do którego pakuje piwa kraftowe. Jak już worek jest prawie pełny, złodziej odchodzi w stronę skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego.

Właściciel lokalu wrzucił w piątek 12 października nagranie z monitoringu na profil na facebooku. Na odzew klientów nie trzeba było długo czekać. Jeden z nich rozpoznał mężczyznę, jak wchodzi do sklepu Rossmann w centrum handlowym Nova Park i uprzedził ochronę o złodzieju. Okazało się, że mężczyzna ukradł właśnie w sklepie perfumy. Na miejsce przyjechała policja, która zatrzymała złodzieja.

Mężczyzna w przypadku kradzieży piwa z lodówki odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości