Wiadomości

Wybuch gazu na Zawarciu [zdjęcia]

4 października 2018, 20:23, ak
fot. czytelnik Wojtek
W czwartkowy wieczór doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Spółdzielców w Gorzowie. W jednym z mieszkań wybuchła terma gazowa. Ranna została jedna osoba, straż pożarna ewakuowała mieszkańców bloku.

Informację o zdarzeniu na gorzowskim Zawarciu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. W czwartek 4 października około godz. 20 doszło do wybuchu termy z gazem w mieszkaniu na trzecim piętrze przy ul. Spółdzielców w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe.

- Ranny został mężczyzna, który przebywał w łazience w momencie kiedy doszło do wybuchu termy gazowej. Mężczyzna ma poparzoną rękę. Z budynku zostało ewakuowanych 13 mieszkańców – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

AKTUALIZACJA

godz. 20.45 – Mężczyzna robił remont w mieszkaniu i czyścił pędzle oraz inne akcesoria przy użyciu rozpuszczalników w łazience. W pomieszczeniu nagromadziło się tyle gazu, że jak mężczyzna odkręcił ciepłą wodę, to uruchomiła się terma gazowa i spowodowała wybuch – tłumaczy Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

1/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

2/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

2/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

3/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

3/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

4/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

4/4 Wybuch termy gazowej przy ul. Spółdzielców

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości