Wiadomości

Pożar samochodów na Piaskach [zdjęcia]

3 października 2018, 08:19, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Strażacy z Gorzowa mieli pełne ręce roboty w nocy z wtorku na środę. Przy ul. Bohaterów Westerplatte doszło do pożaru samochodów. Trzy pojazdy spaliły się całkowicie, dwa zostały uszkodzone wskutek wysokiej temperatury.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Fix-Car oraz naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do pożaru samochodów przy ul. Bohaterów Westerplatte na osiedlu Piaski doszło w nocy z wtorku 2 października na środę 3 października.

- Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze o godz. 2.55 w nocy. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że trzy samochody są całkowicie objęte ogniem. Strażacy od razu przystąpili do akcji gaśniczej. Oprócz tego, dwa auta zaparkowane w pobliżu zostały uszkodzone wskutek działania wysokiej temperatury – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Samochody, które uległy spaleniu to daewoo matiz, renault scenic i chevrolet spark. Natomiast uszkodzone zostały fiat ducato i BMW 5.

Póki co, przyczyna pożaru nie jest znana. Jednak wśród mieszkańców pojawiają się głosy, że mogło to być podpalenie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Spalone auta na os. Piaski

1/3 Spalone auta na os. Piaski

2/3 Spalone auta na os. Piaski

2/3 Spalone auta na os. Piaski

3/3 Spalone auta na os. Piaski

3/3 Spalone auta na os. Piaski

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości