Wiadomości

Zderzenie busa i trzech samochodów osobowych

26 września 2018, 17:58
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem busa oraz trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Informację o wypadku oraz zdjęcie otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol na numer telefonu 45 00 66 400. Do zdarzenia drogowego doszło w środę 26 września około godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Łupowo.

Zderzyły się cztery pojazdy – bus marki renault, który przewoził na pace ciekły azot oraz trzech samochodów osobowych. Wszystkie samochody jechały od strony Łupowa w kierunku Gorzowa.

Według wstępnych ustaleń kierujący busem renault rozpoczął manewr wyprzedzania ciężarówki, niestety nie zdążył wykonać go prawidłowo i uderzył w tył renault clio, siłą uderzenia clio uderzyło w tył peugeota, a następnie peugeot lekko uderzył jeszcze w kolejne renault jadące z przodu.

Na miejsce została wezwana straż pożarna, policja i karetka pogotowia. Jedna osoba została zabrana karetką do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości