Weekend z Mazdą w Nova Park

25 września 2018, 13:56, inf. prasowa
W dniach 29-30 września NoVa Park zaprasza na zabawę w iście japońskim stylu. Na klientów NoVa Park czekają premiera nowej Mazdy 6 oraz atrakcje pozwalające przybliżyć Kraj Kwitnącej Wiśni m.in. pokazy samurajów, gejsz oraz sushi.

Nowa Mazda 6 to samochód nieznający kompromisów. Technologia nowej generacji łączy niesamowite piękno z wyrafinowaną, sportową stylistyką KODO i całkowicie odmienionym wysokiej klasy wnętrzem. W sobotę 29 września mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mieć niepowtarzalną okazję, aby uczestniczyć w premierze najnowszego modelu Mazdy 6. Wydarzeniu będą towarzyszyć atrakcje – pokazy kuchni japońskiej, kaligrafowanie imion, występy gejsz oraz spotkania z prawdziwymi samurajami, na które zapraszamy w godzinach 16.00-18.00. W programie pierwszego dnia wydarzenia zaplanowano także animacje dla najmłodszych. Na maluchy czeka kącik kreatywny (w godzinach 13.00-18.00), malowanie buziek oraz skręcanie balonów. W sobotę, 29 września, o godz. 17.30 zostaną również ogłoszone wyniki konkursu na Facebooku, w którym na laureatów czekają vouchery na weekend z Mazdą oraz walizki Puccini.

W niedzielę, 30 września, w godzinach 10.00-16.00 odbędą się jazdy testowe najnowszymi modelami Mazdy – Mazdą MX5, Mazdą CX3, Mazdą CX5 oraz oczywiście Mazdą 6. Najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchańcach, wziąć udział w animacjach oraz spróbować darmowej waty cukrowej i popcornu. Podczas wydarzenia będzie można również posłuchać koncertu zespołu Backstage Acustic.

- Premiery samochodów są równie wyczekiwane jak premiery kinowe. Już w najbliższy weekend nasi klienci będą mogli wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu – oficjalnej prezentacji nowej Mazdy 6. Na mieszkańców Gorzowa i okolic czekają nie tylko jazdy testowe, ale również atrakcje pozwalające poznać japońską kulturę i animacje dla najmłodszych. Zapraszamy na zabawę pod znakiem Kraju Kwitnącej Wiśni – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości