Przejazd pod estakadą zostanie zamknięty

24 września 2018, 13:00, ak
fot. gorzowianin.com
We wtorek wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do montażu szyn kolejowych i betonowania wiaduktu. W związku z pracami zamknięta zostanie ul. Nadbrzeżna oraz przejazd pod wiaduktem przy ul. Wodnej.

Spore utrudnienia czekają kierowców od wtorku 25 września. Wszystko przez to, że wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do montażu szyn kolejowych. Ze względów bezpieczeństwa konieczne będzie zamknięcie w godzinach od 7.30 do godz. 13 dla ruchu ul. Nadbrzeżnej na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej.

Z kolei po zakończeniu prac montażowych, około godziny 13.00 rozpocznie się betonowanie wiaduktu znajdującego się na przedłużeniu ul. Wodnej. Przejazd pod estakadą zostanie całkowicie zamknięty na okres około dwóch tygodni.

Dojazd od ul. Spichrzowej do ul. Nadbrzeżnej we wtorek do godziny 13.00 możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem na wysokości ul. Wodnej. Natomiast po godzinie 13.00 z jednokierunkowej ul. Wodnej nie będzie możliwości przejazdu na wprost do ulicy Nadbrzeżnej. Dojazd z ulicy Spichrzowej do mostu Staromiejskiego możliwy będzie przez niszę 32, zlokalizowaną przy ul. Zaułek oraz pod wiaduktem na wysokości ul. Chrobrego.

- Z uwagi na zmiany w organizacji ruchu konieczne będzie wyłączenie sygnalizacji dla wyjeżdżających z ul. Nadbrzeżnej na most Staromiejski i wprowadzenie tam znaku „STOP”.

Dla pieszych przechodzących zachodnią stroną mostu przygotowane zostanie przejście przez skrajną niszę i korytarz uformowany z barier – tłumaczy Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości