Wiadomości

Rozbił auto o płot i uciekł pieszo

23 września 2018, 21:01, red
fot. czytelnik
Przy ul. Dobrej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca renault uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie porzucił auto i oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci ustalają dlaczego kierowca uciekł. Nie wykluczone, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Informację i zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika na numer telefonu 45 00 66 400. W niedzielę 23 września około godz. 19.37 do dyżurnego gorzowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Dobrej w Gorzowie.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w ogrodzenie jednej z posesji uderzył kierujący renault twingo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, mężczyzny kierującego autem nie było już na miejscu. Trwają policyjne czynności w tej sprawie. Ustalany jest kierowca renault oraz to, dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według relacji świadka, kierowca renault jechał ul. Dobrą od strony Myśliborskiej w kierunku ul. Kostrzyńskiej i w pewnym momencie zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Po tym jak uderzył w płot i rozbił przód auta, wysiadł z pojazdu i uciekł pieszo w stronę osiedla Europejskiego. Mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Policjanci apelują o to, aby kierowcy ściągnęli nogę z gazu z uwagi na niekorzystne warunki drogowe. - Padający deszcz i śliska nawierzchnia niestety sprzyja wypadkom. Dlatego też kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do warunków panujących na jezdni – podkreśla Sławek.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości