Kierowca renault roztrzaskał auto o drzewo

22 września 2018, 15:28, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W sobotnie popołudnie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mężczyzna kierujący renault megane złapał gumę, wskutek czego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa.

Do wypadku doszło w sobotę 22 września po godz. 15 przy ul. Słowiańskiej. Kierujący renault megane jechał ul. Słowiańską od strony ronda Szczecińskiego w kierunku Słowianki. W pewnym momencie mężczyzna kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył najpierw w jedno drzewo, a później w drugie. Siła uderzenia była tak duża, że tył auta został zmiażdżony.

Na szczęście mężczyźna jechał samochodem sam, z tyłu nie było żadnych pasażerów. Inaczej całe zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie. Natomiast kierowca renault nie odniósł poważniejszych obrażeń, jest trochę poobijany i w szoku.

Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło z powodu przebitej opony, co sprawiło, że kierowca stracił przyczepność i panowanie nad autem. Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na numer alarmowy 45 00 66 400 od Pomocy Drogowej Anhol.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->