Wiadomości

Bójka dzieci na oczach kolegów

20 września 2018, 21:37, red
Dwóch chłopców bije się na oczach kilkudziesięciu osób, które stoją wokół i głośno dopingują. Jak się okazało, uczestnikami całego zajścia byli uczniowie z międzyrzeckich podstawówek w wieku od 10 do 13 lat. Sprawą zajmuje się sąd dzieci i nieletnich.

Chociaż do całego zajścia doszło na początku września, to dopiero 20 września do sieci został wrzucony film z bójki dwóch uczniów chodzących do szkół podstawowych w Międzyrzeczu.

Na nagraniu, które zostało już usunięte z sieci widać było, jak tłum dzieci otoczył dwóch bijących się chłopców i głośno dopingował, klaskał oraz śmiał się. Wśród oglądających całe zajście byli zarówno chłopcy, jak i dziewczyny. Cała bójka trwała kilkadziesiąt sekund. W pewnym momencie jeden z chłopców upada na ziemię, a drugi rzuca się na niego i zaczyna go okładać pięściami. Wszystko zostało sfilmowane telefonem przez jednego z uczniów i wrzucone do sieci z podpisem "#fame #mma #kids".

- Cała sprawa jest bulwersująca. Tym bardziej, że w całym zdarzeniu, zarówno w bójce, jak i w oglądaniu walki dwóch chłopców brały udział dzieci w wieku 10-13 lat. Dlatego też sprawa została przekazana do Sądu dzieci i nieletnich – komentuje Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości