Potrącił pieszą i uciekł

12 września 2018, 13:42, red
fot. czytelnik
Policjanci z Gorzowa szukają kierowcy dostawczego volkswagena, który w środę potrącił 68-letnią kobietę na przejściu dla pieszych przy ul. Walczaka. Kierowca po tym, jak potrącił pieszą, odjechał z miejsca zdarzenia.

W środę 12 września przed godz. 13 przy ul. Walczaka doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez przejście dla pieszych koło ronda Ofiar Katynia. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer 45 00 66 400.

Do potrącenia doszło na pasie ul. Walczaka od strony ul. Czereśniowej w kierunku ronda Ofiar Katynia. - Kierowca samochodu ciężarowego jechał prawym pasem i przed przejściem dla pieszych zatrzymał się, aby przepuścić 68-letnią kobietę. Kiedy piesza weszła na przejście, na lewym pasie nie zatrzymał się kierowca volkswagena T4, który potrącił kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do poszukiwań dostawczego volkswagena zostało zaangażowanych kilka policyjnych patroli. Natomiast 68-letnia kobieta została zabrana do szpitala na badania. Nie wiadomo jakich doznała obrażeń, chociaż według wstępnych ustaleń piesza miała zostać uderzona w twarz lusterkiem od samochodu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości