Po pijaku kopali samochody w centrum Gorzowa [film]

8 września 2018, 18:38, ak
W piątkowy wieczór dwóch pijanych mężczyzn biegało pomiędzy samochodami przy ul. Łokietka. Mężczyźni rzucali się na przejeżdżające auta, a niektóre z nich kopali.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątkowy wieczór 7 września w centrum Gorzowa. Informację o zdarzeniu oraz film otrzymaliśmy od czytelnika Grzegorza na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Na nagraniu widać, jak dwóch kompletnie pijanych mężczyzn wchodzi na jezdnię przy ul. Łokietka od strony ronda Kosynierów Gdyńskich. Nagle mężczyzna w ciemnej koszulce biegnie w stronę czarnego auta, które zjeżdża z ronda w stronę ul. Wybickiego. W pewnym momencie mężczyzna próbując uderzyć w auto, przewraca się na ziemię. Po chwili podnosi się i wraca chwiejnym krokiem na chodnik. Po kilku sekundach dołącza do niego, również jego pijany towarzysz.

Za chwilę, mężczyzna w ciemnej koszulce ponownie wbiega na jezdnię, tuż za nim jego kolega. Obaj mężczyźni kopią w samochód, który zatrzymał się na pasie w kierunku ronda. Następnie obaj mężczyźni biegają pomiędzy jadącymi samochodami i próbują w nie uderzać.

W końcu zatrzymują jedno z aut na pasach przy skrzyżowaniu z ul. Armii Polskiej. Mężczyźni podchodzą do samochodu od strony kierowcy i dyskutują z osobą siedzącą za kierownicą, uniemożliwiając jej dalszą jazdę.

Niestety nieodpowiedzialni mężczyźni pozostali bezkarni za swoje zachowanie. A wszystko przez to, że na miejsce nie została wezwana policja. - Dyżurny gorzowskiej policji nie otrzymał żadnego zgłoszenia o takim zdarzeniu – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pijany mężczyźni mogą mówić o sporym szczęściu, bo wszystko mogło się skończyć tragicznie. Czujne zachowanie kierowców nie doprowadziło do potrącenia. Oczywiście obaj powinni zostać ukarani za swoje zachowanie, które było skrajnie nie odpowiedzialne i po prostu głupie.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości