Wiadomości

Tanie działki znów do wzięcia

7 września 2018, 09:36, ak
fot. archiwum
Jeszcze jesienią odbędzie się kolejna licytacja w ramach programu "Tania działka budowlana". Tym razem pod młotek pójdzie 15 działek leżących przy ul. Granicznej w Gorzowie. Wielkość i cena działek jest zróżnicowana.

Po raz kolejny chętne osoby będą mogły wylicytować działkę pod budowę domu w ramach programu „Tania działka budowlana”. Licytacja odbędzie się jeszcze jesienią w Urzędzie Miasta w Gorzowie. Tym razem razem magistrat oferuje do sprzedaży 15 działek przy ul. Granicznej o zróżnicowanym metrażu.

Działki mają powierzchnię od 626 m. kw. do nawet 1789 m. kw. Najwięcej jest jednak działek, które oscylują w granicach 1200-1300 m. kw. Na każdym z tych kompleksów obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przeznacza działki na cele budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wolnostojącego i określają szczegółowy sposób ich zagospodarowania.

Za najmniejszą działkę cena wywoławcza wynosi 29,5 tys. zł, a za największą 84,3 tys. zł. Trzeba pamiętać o tym, że osoby które zdecydują się wylicytować działkę, zapłacą jedynie 15% jej wartości. Tym samym za najmniejszą działkę zapłacimy jedynie 4 425 zł, a za największą działkę jedynie 12 645 zł. Wykaz działek można znaleźć TUTAJ.

Osoby, które kupią działkę w ramach programu będą musiały spełnić następujące warunki: rozpocząć budowę domu w ciągu 2 lat, zgłosić budynek do użytkowania i do opodatkowania podatkiem od nieruchomości, a następnie w terminie do 4 lat zameldować się i zamieszkać.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości