Wiadomości

Szary wiadukt na Chrobrego

6 września 2018, 09:03
fot. Daniel Adamski, Urząd Miasta Gorzowa
Wykonawca modernizacji estakady w Gorzowie zakończył prace związane z renowacją wiaduktu stalowego nad ul. Chrobrego. Odnowiony wiadukt zyskał nowy kolor i nie jest już niebieski, ale przemalowano go na kolor szary.

W środę 5 września wykonawca modernizacji estakady kolejowej zakończył prace związane z renowacją stalowego wiaduktu nad ul. Chrobrego. Cały wiadukt, który był wcześniej niebieski, został pomalowany na kolor szary.

Co istotne, koniec prac to przywrócenie pierwotnej organizacji ruchu. Wszystkie pasy ruchu na moście Staromiejskim, ul. Spichrzowej i ul. Chrobrego zostały odblokowane, a oznakowanie tymczasowe zostało usunięte. W najbliższych dniach odtworzone zostanie oznakowanie poziome na moście i skrzyżowaniu Chrobrego – Spichrzowa – Nadbrzeżna, tak aby poprawić czytelność oznakowania.

Ankieta

Jak oceniasz kolor wiaduktu nad ul. Chrobrego?

  • Kolor szary jest świetny19.89%
  • Nie zachwyca, ale może być30.47%
  • Wolałem/am zdecydowanie niebieski39.33%
  • Jest mi to obojętne10.31%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1106

Kolejne utrudnienia związane z modernizacją estakady dotyczyć będą czasowego zamknięcia wiaduktu stalowego zlokalizowanego na wysokości ul. Wodnej. Planowany termin zamknięcia przejazdu to druga połowa września 2018 roku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości