Wiadomości

Mieszkanie w zamian za remont

3 września 2018, 11:48, red
fot. archiwum
Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 17 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Termin składania ofert upływa 17 września 2018 roku.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2018, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przeznaczył kolejnych 17 mieszkań komunalnych do remontu. Warunek jest jeden – przyszły najemca musi je wyremontować we własnych zakresie, bez zwrotu kosztów. A w niektórych lokalach roboty jest sporo. Co istotne, remont należy wykonać w terminie sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy użyczenia.

Na liście znalazły się mieszkania przy ul. Zielonej, Wyszyńskiego, Śląskiej, Słonecznej, Sikorskiego, Lipowej, Kwiatowej, Kosynierów Gdyńskich, Drzymały, Al. 11 Listopada i 30 Stycznia.

Wykaz 17 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 (elektroniczna tablica ogłoszeń) oraz do pobrania TUTAJ. Oferty można składać w terminie do 17 września 2018 roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości