Informację o akcji straży pożarnej na stacji paliw przy ul. Grobla otrzymaliśmy od czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. Okazało się, że w niedzielny wieczór około godz. 21 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wycieku gazu na stacji paliw.
- Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, w tym grupa chemiczna. Teren został zabezpieczony, a wszystkie zawory gazu zostały zakręcone, wyłączono też bezpieczniki. Według osoby zgłaszającej była wyczuwalna silna woń gazu – mówi dyżurny WSKR.
Pracownicy stacji paliw zostali ewakuowani, a teren został ogrodzony taśmą. Na miejsce dotarło również pogotowie gazowe, które będzie sprawdzać czy nie ma zagrożenia.
AKTUALIZACJA
godz. 21.55 - Mierniki straży pożarnej nie wykazały obecności gazu. Nie ma więc jakiegokolwiek niebezpieczeństwa dla pracowników stacji paliw i osób postronnych. Trwa sprawdzanie zaworów gazu przez pogotowie gazowe.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |