Takie party na koniec lata

24 sierpnia 2018, 12:23, ak
fot. archiwum
Ostatni weekend wakacji w Gorzowie to czas na trzy dni zabawy w ramach imprezy Koniec Lata Patry. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki sportu, dobrej muzyki i wspaniałej zabawy.

Piątek 24 sierpnia

W piątek na moście Staromiejskim w Gorzowie odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Moto Racing Show. O godz. 18 rozpocznie się parada wyjątkowych samochodów, motocykli i quadów. Natomiast o godz. 18 wystartują pokazy dynamiczne, na początek odbędzie się pokaz freestyle motocross w wykonaniu Artura Puzio i Skyfighers, którzy będą wykonywali podniebne ewolucje na motocyklach na specjalnych rampach ustawionych na moście. Z motocykla Artur Puzio przesiądzie się za stery „Tańczącej Koparki”, która po raz pierwszy pojawi się w Gorzowie.

Oczywiście podczas Moto Racing Show nie może zabraknąć zapachu spalonej gumy i pisku opon. Swój debiut w imprezie będzie miała gorzowska grupa "Latam bo lubię", która zaprezentuje swoje driftowozy. Zapach spalonej gumy i pisk opon zapewni również Jerzy Tecław, który wraz ze swoimi gośćmi będzie driftował na moście Staromiejskim. Ponadto nie zabraknie pokazów quadów oraz stuntu. Zobaczymy najbardziej widowiskowe akrobacje na motocyklach takie jak wheelie, stoppie, burnout, drifting w wykonaniu m.in: mistrza świata w stuntcie motocyklowym Rafała Pasierbka oraz Marcina Głowackiego, Pawła Karbownika czy Tomasza Romaniuka.

Natomiast o godz. 22 na scenie na nadwarciańskich błoniach rozpocznie się koncert Sławomira. Tuż po nim, o godz. 23.30 rozpocznie się Euforia Dźwięku. Punktualnie o północy wystąpi duet Filatov & Karas, a o 1 w nocy zagra dj Inox.

Sobota 25 sierpnia

W sobotę godz. 14-19 na nadwarciańskich błoniach odbędzie się Sportowe Pożegnanie Lata. Jednak sobotni wieczór zdecydowanie będzie należał do elity żużlowców, ponieważ na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Z kolei o godz. 19.15 na scenie przy moście żelaznym pojawią się pierwsi goście Euforii Dźwięku. O godz. 22.40 wystąpi Tomcraft, o godz. 23.40 Moguai, a o 1 w nocy Stanton Warriors.

Niedziela 26 sierpnia

W niedzielę na nadwarciańskich błoniach odbędą się Animalia, czyli impreza dla miłośników zwierząt i organizacji zajmujących się opieką nad nimi. Animalia mają swoja tradycję i spore grono fanów. W trakcie imprezy przewidziano gry, zabawy i konkursy. Wystąpi Przemek Raminiak z Mariuszem Ambrożukiem, Koy i Forbidden Souls). Natomiast od godz. 12 będzie można wziąć udział w Pikniku Pszczelarskim w ramach kampanii edukacyjno - informacyjnej „Ratujmy pszczoły”.

Z kolei o godz. 19.30 rozpocznie się koncert Dawida Kwiatkowskiego, a o godz. 21.15 wystąpi zespół Bracia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości