Wiadomości

Rusza trzeci etap na Kostrzyńskiej

23 sierpnia 2018, 10:21, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
We wtorek wykonawce przebudowy ul. Kostrzyńskiej firma Budimex odda do użytku pierwszy odcinek drogi i ruszy z robotami na trzecim etapie. Prace obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Dobrą do zajezdni MZK.

Firma Budimex, wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej jest na finiszu jeżeli chodzi o pierwszy etap inwestycji. W tym tygodniu pracownicy zajmowali się układaniem nawierzchni asfaltowej na odcinku od ul. Tartacznej do zajezdni Miejskiego Zakładu Komunikacji, a już w przyszłym tygodniu ten odcinek zostanie oddany do użytku.

Według zapowiedzi, wykonawca ma oddać do użytku przebudowany fragment drogi we wtorek 28 sierpnia. Tego samego dnia ma również ruszyć z trzecim etapem, który obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Dobrą i Warzywną do zajezdni MZK. Prace mają potrwać około trzy miesiące.

Jednocześnie układane są podkłady pod szyny tramwajowe na całej długości torowiska ul. Kostrzyńskiej. Natomiast jeżeli chodzi o drugi etap obejmujący odcinek od Al. 11 Listopada (na wysokości ul. Słonecznej nr 59) do ul. Kostrzyńskiej na wysokości Cerkwi, to tam prace powinny zostać zakończone do końca września.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości