Wiadomości

Otwarcie Agaty pod koniec sierpnia

20 sierpnia 2018, 18:05, red/inf. prasowa
fot. materiały prasowe
W piątek 31 sierpnia odbędzie się wielkie otwarcie nowoczesnego salonu Agata przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Agata S.A oferuje nie tylko meble, ale również dodatki do aranżacji wnętrz. Do tej pory najbliższy tego typu sklep był dostępny w Szczecinie.

Agata S.A. stale inwestuje w nowe punkty sprzedaży, tym samym dając większe możliwości dostępu do szerokiego wyboru wysokiej klasy asortymentu. Strategia rozwoju firmy zakłada budowę do 2020 roku średnio 3 salonów rocznie. Kolejną inwestycją, której zakończenie nastąpi już wkrótce, jest salon w Gorzowie Wielkopolskim.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, tworzymy salony w miastach, gdzie skoncentrowane są największe centra sprzedaży. Cieszę się, że zapewnimy nowe miejsca pracy i łatwiejszy dostęp do szerokiego asortymentów produktów oferowanych przez naszą firmę – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci Agata S.A.

Nowy salon Agata z meblami i dodatkami do wnętrz powstał przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Obecnie trwają prace związane z tworzeniem atrakcyjnej dla klientów ekspozycji. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to blisko 10,5 tys. m2. W ramach inwestycji powstało także 161 miejsc parkingowych. Budowa salonu Agata w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku, a zatrudnienie w nowym salonie znalazły bowiem aż 94 osoby.

Układ boksów z aranżacjami wnętrz, jakie znalazły się w nowym salonie, oparty jest na nowoczesnej koncepcji, przyjętej w całej sieci Agata. Klienci mogą wybrać spośród kolekcji mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego i dziecięcego, kuchni i jadalni, a także sypialni. Dostępne produkty, w tym także szeroka oferta dodatków dekoracyjnych, odzwierciedlają najmodniejsze style aranżacji wnętrz, które upodobali sobie Polacy.

- Gotowe aranżacje wnętrz będą prezentowane tak, aby każdy Klient bez trudu znalazł to, czego potrzebuje w swoim domu. Chcemy, aby nasze salony były nieustanną inspiracją do tworzenia wnętrz zgodnych z upodobaniami i zainteresowaniami naszych Klientów – komentuje Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji sieci salonów Agata.

Wielkie otwarcie salonu Agata w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się już w piątek 31 sierpnia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości