Wiadomości

22-latek zaginął po festiwalu

20 sierpnia 2018, 10:01, red
fot. gorzowianin.com
Policja oraz rodzina poszukuje zaginionego Maksymiliana Brukowskiego, który ostatni raz był widziany w Kostrzynie nad Odrą po zakończeniu festiwalu Pol’and’Rock. 22-latek z Kalisza ostatni raz był widziany w środę 8 sierpnia na terenie Kostrzyna.

Tegoroczny festiwal Pol’and’Rock odbywał się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. W festiwalu brał udział również 22-letni Maksymilian Brukowski z Kalisza. Mężczyzna po zakończeni imprezy ostatni raz był widziany na terenie miasta w środę 8 sierpnia. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Miejska Policji w Kaliszu wraz z gorzowską policją poszukuje zaginionego Maksymiliana Brukowskiego. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w skórzaną kurtkę oraz ciemne spodnie i czarne buty typu mokasyny. 22-latek ma około 170 cm wzrostu, włosy długie, ciemny blond i zielone oczy.

- Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 62 76 55 193 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl. Informację można przekazywać również przez cała dobę oficerowi dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dzwoniąc na numer 62 76 55 240 – apeluje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości