Wiadomości

Pływał nago w stawie w centrum Gorzowa

16 sierpnia 2018, 17:07, red
fot. Lubuska Policja
Do nietypowej interwencji zostali wezwani gorzowscy policjanci w czwartkowe popołudnie w parku Róż. Przechodnie zauważyli zupełnie nagiego mężczyznę, który pływa w stawie. Mężczyzna odpowie za nieobyczajne zachowanie.

W czwartek 16 sierpnia po godz. 15 dyżury gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie od kilku osób o zupełnie nagim mężczyźnie, który miał pływać w stawie znajdującym się w parku Róż, czyli parku Wiosny Ludów. Na miejsce został wysłany patrol policji.

- Policjanci, którzy przyjechali do parku potwierdzili, że w stawie pływa całkowicie rozebrany mężczyzna. Funkcjonariusze kazali wyjść mężczyźnie na brzeg. Okazało się, że 36-latek nie tylko nie ma na sobie ubrania, ale również jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony na badania. Te mają dać odpowiedź czy 36-latek będzie mógł trafić do policyjnego aresztu – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna odpowie za wykroczenie z Art. 140. Dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku. Grozi mu kara aresztu, ograniczenie wolności, grzywna lub kara nagany. Wszystko jednak wskazuje na to, że 36-latek za swoją nagą kąpiel w stawie zostanie ukarany jedynie mandatem.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości