Wiadomości

Drzewo spadło na samochód [zdjęcia]

10 sierpnia 2018, 09:45, red
fot. Lubuska Policja
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie powiat strzelecko-drezdeneckiego. Na jadące auto spadło drzewo. Małżeństwo, które podróżowało samochodem marki volvo może mówić o wielkim szczęściu.

W czwartek 9 sierpnia nad powiatem strzelecko-drezdeneckim przeszły burze, którym towarzyszył silny wiatr łamiący drzewa. Niebezpiecznie było na drodze ze Strzelec Krajeńskich do Bronowic, gdzie na przejeżdżające auto spadło drzewo.

Małżeństwo jadące samochodem marki volvo może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ połamane drzewo spadło na maskę samochodu, nie powodując u mężczyzny i kobiety żadnych obrażeń.

- Na szczęście w tym przypadku skończyło się jedynie na uszkodzeniach auta. Sprawna akcja policjantów i strażaków pozwoliła na szybkie odblokowanie trasy. Dlatego też apelujemy do kierowców, aby w trakcie burzy nie jechali samochodem. A jeżeli ktoś już musi jechać, to powinien zatrzymać się na czas burzy z dala od drzew – podkreśla Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości