Wiadomości

Duży pożar w Lubnie [zdjęcia]

10 sierpnia 2018, 00:54, red
fot. czytelnik
Kolejny groźny pożar w miejscowości Lubno pod Gorzowem. Tuż przed północą gorzowska straż pożarna otrzymała informację o pożarze budynku gospodarczego. Na miejsce wysłano kilka wozów gaśniczych.

Informacje o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer 45 00 66 400 oraz poprzez profil na FB. Jak piszą w wiadomości – pali się budynek gospodarczy przy ulicy Chrobrego w Lubnie. Tuż obok znajduje się ferma indyków oraz budynki mieszkalne.

Do Lubna skierowano łącznie 7 zastępów ochotniczej i państwowej straży pożarnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pożarem objęty jest cały budynek gospodarczy – łącznie z dachem – o wymiarach 10 x 6 m. Po kilkunastu minutach strażacy opanowali płomienie. Okazało się, że na szczęście w budynku nie było zwierząt, ani ludzi. Spłonęło znajdujące się w środku siano.

- To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Lubnie – zauważają nasi czytelnicy. Kilkukrotnie w tej miejscowości paliły się budynki gospodarcze.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Pożar w Lubnie

1/5 Pożar w Lubnie

2/5 Pożar w Lubnie

2/5 Pożar w Lubnie

3/5 Pożar w Lubnie

3/5 Pożar w Lubnie

4/5 Pożar w Lubnie

4/5 Pożar w Lubnie

5/5 Pożar w Lubnie

5/5 Pożar w Lubnie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości