Wiadomości

W Gorzowie powstanie Multikino

8 sierpnia 2018, 06:58
fot. multikino.pl
Jeszcze w tym roku, zamiast kina Cinema 3D w gorzowskiej galerii Manhattan powstanie Multikino. Wszystko przez to, że sieć kin Cinema 3D została kupiona przez firmę Vue International, właściciela sieci Multikino. Tym samym pięć sal zyska zupełnie nowy wygląd.

Jak podaje Business Insider – brytyjska firma Vue International, do której należy Multikino kupiła polską sieć kin Cinema 3D. Wysokości transakcji nie ujawniono, ale sfinansowana będzie ze środków własnych Vue. Oznacza to, że wszystkie 11 kin z 49 salami, które znajdują się w Gorzowie, Białej Podlaskiej, Gdańsku, Głogowie, Kaliszu, Kłodzku, Lesznie, Mielcu, Świdnicy, Świnoujściu i Tarnowie zmieni wkrótce swoją nazwę.

Kino Cinema 3D działa w gorzowskiej galerii Manhattan od jesieni 2015 roku i oferuje swoim klientom 5 sal. W wyniku sprzedaży kino przejdzie rebranding i stanie się częścią sieci Multikino.

Oznacza to, że zmieni się nie tylko nazwa, ale również kolorystyka. Dużym atutem nowego kina w mieście będzie repertuar, który różni się od tego proponowanego przez obecne kino Cinema 3D. Ponadto Multikino oferuje wiele przeróżnych akcji i promocji, których dotychczas nie było w Gorzowie. Wśród nich są m.in. multiponiedziałki z biletami za 15 zł, mega środy z biletem za 14,90 zł czy też 25% zniżki na zestaw barowy jeżeli kupi się bilet do kina przez internet.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości