12-latek przygnieciony przez drzewo [zdjęcia]

2 sierpnia 2018, 20:16, ak
fot. KWP
Tragedia w miejscowości Osiek w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Na przyczepę campingową w której znajdował się 12-letni chłopiec spadło drzewo. Dziecko w stanie krytycznym zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

W czwartek 2 sierpnia po godz. 15 w miejscowości Osiek w powiecie strzelecko-drezdeneckim na przyczepę campingową spadło drzewo. W środku znajdowała się 40-letnia kobieta oraz jej dwaj synowie i 12-letni chłopiec który był pod opieką kobiety.

- Drzewo spadając na przyczepę przygniotło znajdującego się w środku 12-latka. Kobieta oraz świadkowie od razu ruszyli na pomoc i wyciągnęli dziecko spod drzewa. Niestety chłopiec na początku nie dawał żadnych oznak życia. Pogotowie które przyjechało na miejsce, od razu przystąpiło do reanimacji dziecka. Po blisko 30 minutach resuscytacji udało się przywrócić czynności życiowe chłopca. W stanie krytycznym został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Gorzowie – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

12-latek ma bardzo poważne obrażenia wewnętrzne, lekarze będą walczyć o jego życie. Pozostałym osobom, które przebywały w przyczepie campingowej na szczęście nic się nie stało, jednak będą potrzebowały pomocy psychologa.

Fotoreportaż


1/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

1/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

2/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

2/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

3/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

3/3 Drzewo spadło na przyczepę campingową

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości