Wiadomości

Pijany mężczyzna wyciągnięty z Warty

2 sierpnia 2018, 16:31, red
fot. KWP
Brakiem odpowiedzialności oraz zdrowego rozsądku wykazał się 37-letni mężczyzna, który wskoczył do rzeki Warty w Kostrzynie nad Odrą. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i nie ma siły walczyć z nurtem.

Wodne patrole w Kostrzynie nad Odrą pełnią służbę od początku policyjnego zabezpieczenia imprezy Pol’and’Rock. W czwartek 2 sierpnia polsko-niemiecki patrol zauważył mężczyznę w rzece Warcie na wysokości osiedla Warniki. Policjanci wiedzieli, że miejsce w którym znajduje się mężczyzna, jest niebezpieczne do pływania, ponieważ był to prawie środek rzeki.

Pomimo niskiego poziomu wody, silny nurt utrudniał mężczyźnie powrót na brzeg. Niestety okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i dlatego nie ma już siły walczyć z rzeką.

- Międzynarodowy patrol wyciągnął 37-latka z Kielc na policyjną łódź. Początkowo kontakt z mężczyzną był utrudniony. Ponadto 37-latek miał problem by samodzielnie wysiąść na brzeg – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście dzisiejsza kąpiel w Warcie skończyła się dla niego szczęśliwie. 37-latek został przekazany pod opiekę najbliższym, którzy wraz z nim przyjechali do Kostrzyna.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości