Motocyklista zderzył się ze skodą [zdjęcia]

27 lipca 2018, 21:03, ak
fot. czytelnik
Do groźnego wypadku doszło w piątkowy wieczór w centrum Gorzowa. Na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego doszło do zdarzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki skoda. Motocyklista został zabrany do szpitala.

W piątkowy wieczór 27 lipca przed godz. 21 na skrzyżowaniu ul. Chrobrego-Jagiełły-Wybickiego doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki skoda. Na miejsce została wezwana straż pożarna, policja i pogotowie. Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Według relacji świadków dwóch motocyklistów jechało ul. Wybickiego w kierunku ul. Jagiełły, natomiast kierowca skody poruszał się lewym pasem ul. Chrobrego od strony katedry w kierunku ul. Wybickiego. Jak opowiada świadek zdarzenia, jednemu z motocyklistów udało się przejechać przez skrzyżowanie, natomiast drugi zderzył się ze skodą, która miała pierwszeństwo przejazdu.

- 37-letni motocyklista poruszający się motocyklem marki kawasaki ul. Wybickiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się skodzie, która jechała ul. Chrobrego. Mężczyzna kierujący motocyklem trafił pod opiekę pogotowia, nie odniósł poważniejszych obrażeń – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak przyznają służby, motocyklista nie zachował szczególnej ostrożności przed skrzyżowaniem, tym bardziej że nie działają światła po dzisiejszym wypadku, kiedy BMW skosiło słup sygnalizacji świetlnej.

- Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na znaki poziome i pionowe w momencie kiedy nie działa sygnalizacja świetlna. Ważne jest, aby zachować ostrożność i zdrowy rozsądek, a także aby nie jeździć na pamięć – apeluje Mateusz Sławek.

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Chrobrego-Jagiełły-Wybickiego nie będzie działała do poniedziałku 30 lipca.

Fotoreportaż


1/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

1/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

2/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

2/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

3/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

3/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

4/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

4/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

5/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

5/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

6/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

6/6 Wypadek motocyklisty na Chrobrego

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości