Wiadomości

46-latek zmarł na przystanku

22 lipca 2018, 08:52, red
fot. czytelniczka
W niedzielny poranek na przystanku tramwajowym przy ul. Pomorskiej w Gorzowie został znaleziony martwy mężczyzna. Decyzją prokuratora ciało 46-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Informację i zdjęcia o tragicznym zdarzeniu na przystanku tramwajowym przy ul. Pomorskiej otrzymaliśmy od naszej czytelniczki na facebookowym profilu gorzowianin.com. W niedzielę po godz. 7 jeden z przechodniów, który wybrał się na spacer z psem zauważył leżącego na ziemi mężczyznę. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja.

- Potwierdziliśmy, że mężczyzna który leżał na terenie przystanku nie żyje. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com 46-latek miał być pod wpływem alkoholu, więc położył się na ławkę na przystanku tramwajowym. Niestety w pewnym momencie niefortunnie spadł z ławki na ziemię i skręcił kark.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości