Czołówka dwóch aut, trzecie w rowie [zdjęcia]

19 lipca 2018, 16:44
W czwartkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 151 pomiędzy Gorzowem, a Barlinkiem doszło do wypadku w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na nasz numer kontaktowy 45 00 66 400 od czytelnika. Około godz. 15.40 na drodze wojewódzkiej nr 151 koło miejscowości Łubianka doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – fiata, skody i opla. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

- Kierujący fiatem panda jechał od strony Barlinka w kierunku Gorzowa, w pewnym momencie na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym od strony Gorzowa autem marki skoda fabia. Natomiast kierowca opla próbował uniknąć zderzenia i zjechał do rowu – opowiada Jacek Poleszczuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Myśliborzu.

Ranny został kierowca fiata oraz kobieta kierująca skodą. Mężczyzna ma obrażenia klatki piersiowej, natomiast kobieta doznała złamania lewej ręki oraz urazu klatki piersiowej. Jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana śmigłowcem LPR do Gorzowa.

Droga jest obecnie zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują samochody objazdem.

Fotoreportaż


1/3 Wypadek koło Łubianki

1/3 Wypadek koło Łubianki

2/3 Wypadek koło Łubianki

2/3 Wypadek koło Łubianki

3/3 Wypadek koło Łubianki

3/3 Wypadek koło Łubianki

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości