• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Muzyka disco zawładnie plażą w Długiem

17 lipca 2018, 21:23, red
Już w sobotę 28 lipca odbędzie się trzecia edycja zdobywającej coraz większą popularność imprezy - Disco Długie Festival. Na fanów muzyki disco czekają występy takich gwiazd jak MIG czy Mario Bischin. Nie zabraknie również imprez towarzyszących. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Disco Długie Festival to impreza odbywająca się na plaży nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie – popularnej miejscowości wypoczynkowej, chętnie odwiedzanej również przez mieszkańców Gorzowa. Już w sobotę 28 lipca odbędzie się trzecia edycja imprezy w rytmach disco podczas której nie zabranie dodatkowych atrakcji.

O godz. 11 rozpocznie się turniej piłki siatkowej plażowej. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn (maksymalna liczba to 8 zespołów). Przy komplecie, zespoły podzielone zostaną na dwie grupy, w których rozegrają spotkania każdy z każdym, sety do 15 punktów. Na atrakcje i nagrody mogą liczyć też najmłodsi uczestnicy festiwalu. O godz. 15 wystartuje konkurs na „Najciekawszą budowlę z piasku”. Zapisy rozpoczną się w dniu imprezy o godzinie 14:30 w namiocie organizacyjnym SOK. Również o godz. 15 na rozstawionej scenie zaprezentują się zespoły z Niemiec oraz lokalni wykonawcy tacy jak Soler i PiCool. Natomiast o godz. 18 rozstrzygnięte zostaną organizowane konkursy i turnieje, a także Regaty o Złoty Dzwon Jeziora Lipie.

Punktualnie o godz. 19 na festiwalowej scenie zaprezentują się gwiazdy muzyki tanecznej. Jako pierwszy wystąpi zespół Lider Dance, znany z takich hitów jak „Zaczarowałaś mnie” czy „Tak bardzo kocham”. Tuż po nich zobaczymy Zespół Enjoy. Czyli wykonawców takich przebojów „Słońce i deszcz” oraz „Czasoprzestrzeń”. Po godz. 21 wystąpi formacja MeGustar, która rozgrzeje publiczność hitami takimi jak ” Elo Melo”, „Libacja” czy „Po prostu kochaj”.

Natomiast o godz. 22 wystąpi Mario Bischin - rumuński artysta zawojował listy przebojów takimi hitami jak przebojami „Macarena”, „Loca” czy „Niezapomniana”. Z kolei o godz. 23 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli zespół MIG , który jest znany z utworów ” Miód malina”, „Wymarzona” czy „Ona jedyna”.

 Disco Długie Festival odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości