Zderzenie trzech aut na S3

16 lipca 2018, 09:19, red
fot. czytelnik
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – dwóch volkswagenów i audi. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Od kilku dni na obwodnicy Gorzowa są utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Szczecina. Wszystko przez remont mostu na Warcie i zwężenie dwóch pasów jezdni do jednego. Zwężka pomiędzy węzłem Gorzów Południe, a mostem na Warcie powoduje spore korki na drodze ekspresowej.

W poniedziałek 16 lipca na 91 kilometrze trasy S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – dwóch volkswagenów i audi. Do zderzenia aut doszło, ponieważ kierowca audi nie zachował najprawdopodobniej odpowiedniej prędkości i odległości przed poprzedzającymi go pojazdami, nie zdążył wyhamować i uderzył w samochody stojące w korku. Na miejscu jest policja, która wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Do kilku kolizji w okolicach węzła Gorzów Południe doszło w miniony weekend. Również w tym przypadku winni byli kierowcy, których zaskoczył korek i nie zdążyli wyhamować przed autami stojącymi w zatorze na S3.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości