Wiadomości

Labirynt Sportu w Nova Park

12 lipca 2018, 17:26, red
Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej już w ten weekend! Te wyjątkowe wydarzenie poprzedzi „Labirynt Sportu”, do którego NoVa Park zaprosi swoich najmłodszych klientów w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00. W programie m.in. konkurencje sportowe, zdrowe przekąski oraz wata cukrowa.

Specjalny labirynt przypominający piłkarską murawę, który stanie w NoVa Park będzie pełen sportowych emocji oraz licznych zadań i atrakcji dla najmłodszych. Na maluchy będą czekać:

piłkarskie malowanie twarzy,

pyszna wata cukrowa,

zdrowy poczęstunek w postaci kubeczka z owocami,

konkurencje sportowe.

Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma mapę, która ułatwi poruszanie się po wąskich i skomplikowanych korytarzach labiryntu. Labirynt będzie posiadać tylko wejście oraz wyjście, i to właśnie pomyłki lub ślepe zaułki będą gwarantować możliwość skorzystania z przygotowanych atrakcji. Za każdą pokonaną przeszkodę najmłodsi będą zbierać wskazówki, jak znaleźć wyjście z labiryntu.

„Gotowi na sportowe emocje? Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy labirynt pełen atrakcji. Przyjdźcie całą rodziną do NoVa Park i pozwólcie swoim maluchom na sportową zabawę. Polacy nie wyszli z grupy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, ale Wy możecie zobaczyć, jak szybko Wasze pociechy wychodzą z naszego piłkarskiego labiryntu. Zapraszamy do zabawy, która pozwoli odkryć sportowego ducha, poczuć się jak na piłkarskiej murawie i sprawdzić się w naszych konkurencjach” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp do „Labiryntu Sportu” w NoVa Park jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00 na terenie zewnętrznym przed NoVa Park od strony Dominanty.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości