Mężczyzna zmarł na przystanku

12 lipca 2018, 10:50, ak
fot. czytelnik
Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek na przystanku autobusowym przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Mężczyzna spadł z ławki na chodnik, niestety lekarz stwierdził zgon. Na miejscu jest policja.

W czwartek 12 lipca po godz. 9 rano na przystanku autobusowym „Hubala” przy ul. Szarych Szeregów doszło do tragedii. - Przed chwilą przejeżdżałam obok przystanku, na miejscu jest policja i leżący człowiek przykryty czarną folią – napisała do nas czytelniczka na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Mężczyzna siedział na ławce na przystanku autobusowym i w pewnym momencie spadł z ławki na chodnik. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia.

- Załoga pogotowia, która przyjechała na przystanek autobusowy podjęła reanimację 63-letniego mężczyzny. Niestety pomimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu jest już prokurator, który zadecyduje czy ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykluczyli wstępnie udział osób trzecich – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Przystanek autobusowy został otoczony policyjnym parawanem.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości