Wiadomości

Pijany kierowca roztrzaskał forda o drzewa

10 lipca 2018, 13:36
fot. czytelnik
Do dramatycznego wypadku doszło we wtorkowe południe na drodze wojewódzkiej ze Skwierzyny do Świniar. Kierowca forda wypadł z drogi i rozbił auto o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Okazało się, że 26-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Informację o wypadku oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika na numer alarmowy 45 00 66 400. Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek 10 lipca około godz.12 na drodze wojewódzkiej nr 199 ze Skwierzyny do Świniar.

26-letni kierowca forda na łuku drogi wypadł z drogi i rozbił samochód o drzewa rosnące na skraju lasu. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z drzew złamało się, natomiast samo auto zawiesiło się pionowo na innym drzewie.

Kierowca forda został przetransportowany do gorzowskiego szpitala. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. W swoim organizmie miał ponad 1 promil alkoholu.

Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia, ponadto stracił prawo jazdy.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości