Wiadomości

FlixBus zawiezie gorzowian do wielu miast w Polsce!

10 lipca 2018, 16:48, red
9 czy 12 złotych za podróż do Szczecina, Poznania lub Zielonej Góry. Za 19 złotych pojedziemy do Łodzi i Wrocławia, za 29 do Warszawy a 39 złotych kosztować ma nas podróż do Krakowa. Flixbus wchodzi do Gorzowa i na sam początek imponuje ilością połączeń.

Jeszcze kilka lat temu przez Gorzów przejeżdżały czerwone autobusy Polskiego Busa. Dziś na wielu trasach w Polsce można spotkać zielone autobusy FlixBusa. Od 12 lipca mieszkańcy naszego miasta będą mogli skorzystać z bogatej oferty przewoźnika. Z województwa lubuskiego będzie można dojechać do blisko 20 miast w ramach 5 linii, m.in. do Warszawy, Szczecina, Poznania, Lubina, Nowego Targu czy Zakopanego.

– Nasza nowa siatka połączeń obejmie łącznie co najmniej 130 destynacji w ramach ponad 40 krajowych i międzynarodowych tras. Znajdą się w niej nie tylko największe aglomeracje, takie jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Trójmiasto, lecz także małe miejscowości, dotychczas słabo skomunikowane, jak np. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra czy Świebodzin – komentuje Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBus Polska.

Nowa siatka połączeń zakłada większą częstotliwość przejazdów z mniejszych bądź słabiej skomunikowanych miejscowości. Siatka połączeń tworzona przez FlixBusa opiera się na idei węzłów multimodalnych. Centra przesiadkowe FlixBusa znajdą się w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, skąd pasażerowie w ramach jednego biletu będą mogli przesiąść się i udać w dalszą podróż do wielu miast Polski czy Europy. Idea ta uwzględnia też włączanie do siatki przystanków na lotniskach.

Gorzowianie będą mogli dojechać do Szczecina (4 kursy dziennie). Bilet kupimy już za 9 złotych. Tyle samo może kosztować nas podróż do Poznania – na tej trasie autobus kursuje 2 x dziennie. Na mapie połączeń jest też Zielona Góra, Wrocław, Kraków i Warszawa (2 połączenia dziennie). Do stolicy dojedziemy już za 29 złotych, Do Wrocławia i Łodzi za 19 złotych a do Krakowa za 39 złotych. Tak niskie ceny możemy znaleźć, kupując bilet z wyprzedzeniem. Im bliżej wyjazdu – cena za podróż wzrasta.

Zielone autobusy w Gorzowie zatrzymywać się będą na przystanku zlokalizowanym przy Tesco na ulicy Słowiańskiej.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 FlixBus w Gorzowie

1/4 FlixBus w Gorzowie

2/4 FlixBus w Gorzowie

2/4 FlixBus w Gorzowie

3/4 FlixBus w Gorzowie

3/4 FlixBus w Gorzowie

4/4 FlixBus w Gorzowie

4/4 FlixBus w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości