Informację o wypadku oraz zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika na skrzynkę kontakt@gorzowianin.com. Do wypadku przy ul. Kasprzaka doszło w czwartek 5 lipca około godz. 9 rano.
Kierujący mazdą jechał od miasta w stronę trasy S3, natomiast kierowca fiata poruszał się ul. Kasprzaka w kierunku miasta. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna kierujący fiatem w pewnym momencie zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z mazdą.
Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. - Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Kierowca fiata oraz pasażer mazdy zostali zabrani do gorzowskiego szpitala - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
AKTUALIZACJA
godz. 17.32 - Na naszą skrzynkę kontakt@gorzowiannin.com otrzymaliśmy nagranie z wideorejestratora, które pokazuje moment wypadku.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |