„Gorzów to stan umysłu”

4 lipca 2018, 09:51, ak
fot. czytelnik Krzysztof
Przez ponad tydzień nikt nie zajął się naprawą zniszczonych schodów w przejściu podziemnym przy ul. Górczyńskiej. Jak się okazało, nawet kamień który został zrzucony po schodach nie został usunięty.

Zdjęcie zniszczonych schodów w przejściu przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie wrzucił 23 czerwca na facebookową grupę „Ludzie dla miasta” pan Piotr. Schody zostały zniszczone przez wielki głaz, który nieznany sprawca zrzucił do przejścia podziemnego, a spadający kamień rozbił kafelki na poszczególnych stopniach. Zdjęcie opatrzone podpisem „Gorzów to pie***ony stan umysłu” wywołało wśród mieszkańców Gorzowa dyskusję oraz oburzenie zachowaniem osoby, która zniszczyła schody.

Natomiast we wtorkowy wieczór 3 lipca otrzymaliśmy zdjęcie tych samych schodów od czytelnika Krzysztofa. Niestety przez 10 dni nikt nie zajął się naprawą schodów oraz usunięciem kamienia z przejścia podziemnego. Jedynie ktoś przesunął kamień ze środka przejścia pod ścianę.

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta z pytaniem dlaczego przez ten czas magistrat nie zajął się naprawą schodów lub nawet usunięciem kamienia z przejścia podziemnego, a także kiedy miasto zamierza wymienić zniszczone kafelki na stopniach schodów. Czekamy na odpowiedź urzędników.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości