Wiadomości

Brutalna napaść na kontrolera biletów w Gorzowie

3 lipca 2018, 14:53, ak
fot. czytelniczka Martyna
We wtorkowy poranek kontroler sprawdzał bilety w autobusie MZK linii 100. Na przystanku Arsenał został pobity i wypchnięty z autobusu przez nastolatka, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Martyny na facebookowym profilu gorzowianin.com. Wszystko działo się we wtorek 3 lipca około godz. 8.45 rano w autobusie linii 100 oraz na przystanku „Arsenał”.

- Kontroler biletów wsiadł do autobusu linii 100 na przystanku Wał Okrężny i zaczął sprawdzać bilety od przodu autobusu. Kiedy doszedł do jednego chłopaka, ten zaczął udawać, że szuka biletu. Mężczyzna sprawdzający bilety kazał mu usiąść z tyłu na wprost tylnych drzwi. Kontroler kazał mu podać dane do mandatu, ten jednak mówił bardzo cicho i pan kazał mu co chwilę powtarzać. Kiedy autobus ledwo zatrzymał się na przystanku, młody chłopak w wieku około 17-19 lat rzucił się na kontrolera i wypchnął go z autobusu, tak że ten pan upadł na plecy i uderzył głową o chodnik, natomiast chłopak uciekł – opowiada czytelniczka Martyna.

Poszkodowanemu mężczyźnie pomogły panie czekające na przystanku, które od razu "rzuciły" się do pomocy. Niestety jak podaje pani Martyna, kierowca autobusu linii 100 odjechał z miejsca zdarzenia.

AKTUALIZACJA 4.07.2018

- Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń i jeszcze tego samego dnia został wypisany do domu. Natomiast dzisiaj zostanie przesłuchany przez policjantów, którzy będą ustalać, co tak naprawdę wydarzyło się w autobusie i na przystanku - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości