Wiadomości

Najszybszy etap Sikorskiego

3 lipca 2018, 10:21, red
fot. gorzowianin.com
We wtorek ruch na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego, Jancarza i Estkowskiego został przywrócony do normy. Wykonawca ul. Sikorskiego zakończył prace związane z remontem torowiska.

W sobotę 23 czerwca firma Trakcja PRKiI, która prowadzi przebudowę ul. Sikorskiego rozpoczęła prace torowe na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego-Jancarza-Estkowskiego. Na czas robót skrzyżowanie zostało częściowo zamknięte, a kierowcy musieli liczyć się z objazdami.

Natomiast po 10 dniach, gorzowski magistrat poinformował, że prace zostały zakończone i ruch odbywa się zgodnie z pierwotną organizacją ruchu.

- Oznakowanie poziome na jezdni zostało odtworzone, a sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu działa już normalnie – mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

To bez wątpienia najszybszy etap przebudowy ul. Sikorskiego, tym bardziej że prace na pozostałych dwóch odcinkach mają około 1,5 miesiąca opóźnienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości