Wiadomości

Z Warty wyłowiono zwłoki

3 lipca 2018, 09:47, red
fot. archiwum
W poniedziałkowe popołudnie z rzeki Warty koło Gorzowa zostały wyłowione zwłoki człowieka. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu, więc bez sekcji zwłok trudno określić nawet czy należy do mężczyzny czy kobiety.

Informację o tragicznym odkryciu nad brzegiem Warty na wysokości miejscowości Białczyk poinformowała nas czytelniczka Katarzyna. W poniedziałek 2 lipca o godz. 16.32 strażacy z OSP Witnica zostali wezwani przez wędkarza nad Wartę, gdzie zostało odnalezione ciało człowieka. O całej sprawie została poinformowana również policja.

- Policjanci zostali wezwani na miejsce przez straż pożarną. Ciało, które zostało wyłowione z rzeki było w znacznym stopniu rozkładu, więc trudno jest określić czy należy ono do mężczyzny czy też kobiety. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do sekcji zwłok, która ma pozwolić na ustalenie płci oraz tożsamości – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości