Wiadomości

Tragedia w Gorzowie. Z 10 piętra wypadła kobieta [zdjęcia]

20 czerwca 2018, 14:51, red
Do tragedii doszło w środowe popołudnie na osiedlu Staszica w Gorzowie. Z okna na 10 piętrze spadła kobieta, niestety zginęła na miejscu. Policjanci ustalają w jakich okolicznościach doszło do tego dramatycznego zdarzenia.

Informację o tragedii w bloku przy ul. Kołłątaja na osiedlu Staszica otrzymaliśmy od naszych czytelników na numer 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com.

W środę po godz. 14 z okna na 10 piętrze spadła kobieta. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Nie wiadomo w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tragicznego zdarzenia. 

Wśród świadków zdarzenia przewijają się różne wersje. Jedna z nich mówi, że było to celowe wyskoczenie z balkonu. Kolejną wersją, która nie została potwierdzona było to, że kobieta miała wypaść z balkonu podczas podlewania kwiatków. Jednak okazało się, że wypadła z okna, które znajdowało się obok balkonu.

- Na miejsce przyjedzie również prokurator, którzy wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą będzie wyjaśniał dokładne okoliczności zdarzenia. Póki co nie znamy również tożsamości kobiety - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Kobieta, która zginęła miała 51 lat. Prokurator wykluczył wstępnie działanie osób trzecich. Wciąż nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy też samobójstwo.

Fotoreportaż


1/5 Dramat na osiedlu Staszica

1/5 Dramat na osiedlu Staszica

2/5 Dramat na osiedlu Staszica

2/5 Dramat na osiedlu Staszica

3/5 Dramat na osiedlu Staszica

3/5 Dramat na osiedlu Staszica

4/5 Dramat na osiedlu Staszica

4/5 Dramat na osiedlu Staszica

5/5 Dramat na osiedlu Staszica

5/5 Dramat na osiedlu Staszica

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości