Wiadomości

Śmiertelny wypadek na „starej trójce” [zdjęcia]

20 czerwca 2018, 13:49, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Do tragicznego wypadku doszło w środę na „starej trójce” na odcinku pomiędzy Gorzowem, a Myśliborzem. Zderzyły się tam samochód osobowy marki renault z samochodem ciężarowym. Niestety kierowca osobówki zginął na miejscu.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 45 00 66 400 od Pomocy Drogowej Fix-Car. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło po godz. 13 na „starej trójce” na wysokości miejscowości Jastrzębiec na odcinku pomiędzy Gorzowem, a Myśliborzem.

Zderzyły się tam czołowo samochód ciężarowy marki scania przewożący drewno oraz samochód osobowy marki renault. W wyniku zderzenia przód renault został całkowicie zgnieciony, a ciężarówka przebiła barierki energochłonne i wylądowała w rowie, przewracając się na bok z całym załadunkiem.

Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca osobówki był zakleszczony w pojeździe, niestety pomimo pomocy straży pożarnej nie udało się go uratować. Natomiast kierujący samochodem ciężarowym doznał ogólnych potłuczeń.

Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

1/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

2/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

2/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

3/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

3/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości