Śmiertelny wypadek na „starej trójce” [zdjęcia]

20 czerwca 2018, 13:49, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Do tragicznego wypadku doszło w środę na „starej trójce” na odcinku pomiędzy Gorzowem, a Myśliborzem. Zderzyły się tam samochód osobowy marki renault z samochodem ciężarowym. Niestety kierowca osobówki zginął na miejscu.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 45 00 66 400 od Pomocy Drogowej Fix-Car. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło po godz. 13 na „starej trójce” na wysokości miejscowości Jastrzębiec na odcinku pomiędzy Gorzowem, a Myśliborzem.

Zderzyły się tam czołowo samochód ciężarowy marki scania przewożący drewno oraz samochód osobowy marki renault. W wyniku zderzenia przód renault został całkowicie zgnieciony, a ciężarówka przebiła barierki energochłonne i wylądowała w rowie, przewracając się na bok z całym załadunkiem.

Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca osobówki był zakleszczony w pojeździe, niestety pomimo pomocy straży pożarnej nie udało się go uratować. Natomiast kierujący samochodem ciężarowym doznał ogólnych potłuczeń.

Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Fotoreportaż


1/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

1/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

2/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

2/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

3/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

3/3 Tragiczny wypadek w Jastrzębcu

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości