Wiadomości

Dwie metody na opłacenie wczasów

20 czerwca 2018, 09:55, red
Czas płynie strasznie szybko, nim się obejrzałeś cały rok upłynął i nadszedł czas wakacyjnych wyjazdów. Jednak, czy zdążyłeś uzbierać gotówkę na urlop? Względnie, czy odłożyłeś tyle zapasów ile potrzebujesz? Jeśli Ci się to powiodło to świetnie! Jeśli natomiast nie, to również nic straconego. Nie musisz rezygnować z rezerwacji, zwracać kupionych biletów, przekazywać niemiłych nowin familii. Mamy dla Ciebie pomysły, jakie być może będą dla Ciebie najlepszym wyjściem.

Szybka kasa na teraz

Pierwszą ofertą jest ekspresowy dostęp do gotówki w formie Szybkiej Pożyczki. Stanowi to bardzo wygodne wyjście, przygotowane dla osób, które potrzebują prędko pieniędzy oraz za miesiąc, będą mogły szybko je zwrócić. Takie udogodnienie pieniężne może pomóc Ci w realizacji Twoich planów i nie przekładanie urlopu na inny termin.  Szybka Gotówka jest do wzięcia w oddziale KredytOK w Twoim mieście na ulicy Sikorskiego 14. Jeśli skorzystasz z niej akurat teraz po raz pierwszy oraz rozliczysz ją w terminie, nie poniesiesz w ogóle kosztów. Pieniądze za darmo, to idealne rozwiązanie ułatwiające wakacyjny wyjazd.

Dłuższe wakacje – większe potrzeby

Druga oferta jest skierowana dla osób, które wymagają większej kwoty pieniędzy. Chcą wyjechać za granicę, lub przewidzieli znacznie dłuższy odpoczynek. Pożyczka ratalna, jest w tym przypadku lepszym rozwiązaniem. Suma jaką możesz wziąć to nawet 15 000 złotych, które zagospodarujesz jak chcesz, np. na upragnione wakacje. Pożyczkę możesz rozłożyć na wygodne raty, które nie będą obciążały Twojego budżetu. Czasem wystarczy jeden krok do spełnienia marzeń.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przygotowując wyjazd zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz twojej rodziny. Wybieraj podróże z przewodnikiem, sprawdzone szlaki. Wyjaśnij swoim dzieciom, jak zachowywać się w przypadkach, kiedy się zgubią. Kup ubezpieczenie przed wakacyjnym wyjazdem. Nie zapomnij o wymaganych szczepieniach, jeśli wybierasz eskapadę zagraniczną. W oddziale KredytOK w Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Sikorskiego 14 znajdziesz również pakiety medyczne, dzięki którym na urlopie będziesz spał spokojniej. Pakiet medyczny dopasowany do Twoich potrzeb, będzie zabezpieczeniem pieniężnym na wypadek nieszczęśliwego wypadku bądź choroby. W placówce masz także możliwość zakupu ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia dla swojego pojazdu OC/AC.

Oddział KredytOK Gorzów Wielkopolski to nie tylko pożyczki, to jednocześnie fachowa pomoc fachowców finansowych, dobra obsługa i wysoka jakość usług. Jeśli potrzebujesz gotówki lub ubezpieczenia odwiedź placówkę KredytOK w Twoim mieście na ulicy Sikorskiego 14 lub zajrzyj na stronę kredytok.pl i wypełnij wniosek online.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości