• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jarmark Strzelecki powraca

18 czerwca 2018, 21:32, red
Dni Strzelec Krajeńskich, czyli popularny Jarmark Strzelecki odbędzie się 23 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w Strzelcach Krajeńskich. Na scenie zobaczymy zespół Czerwone Gitary, a gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Po kilku latach przerwy do Strzelec Krajeńskich powraca Jarmark Strzelecki, czyli impreza lubiana przez mieszkańców Strzelec, Gorzowa oraz okolicznych miejscowości. Kiedyś Jarmark Strzelecki odbywał się w parku miejskim, a następnie na Starym Rynku. Teraz impreza zostanie zorganizowana na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w sobotę 23 czerwca. Tegoroczny Jarmark Strzelecki odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 14, a pół godziny później rozpoczną się występy artystyczne lokalnych zespołów, takich jak - zespół tańca ludowego "Krajna", zespół tańca "Paradoks", Remember The Feeling Dance Studio, Studio Piosenki, Fundacja Fotismos oraz Strzelecka Orkiestra Dęta.

Z kolei o godz. 16.50 wystąpi zespół ETA, a o godz. 18.10 kultowy zespół Czerwone Gitary. Następnie o godz. 20.10 zagra zespół Green Hill, a po nim o godz. 21.20 zespół Four Feel Fine. Natomiast o godz. 22.30 wystąpi gwiazda wieczoru czyli Ewa Farna.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości